KURUMSAL

Hakkımızda

Hakkımızda

Vizyonumuz

Üretimini ve Dagıtımını Firmamızın Yaptıgı Temizlik ve Kişisel Bakım Ürünleriyle Yarınlarımız Dedigimiz Çocuklarımıza Daha Temiz ve Sağlıklı Bir Toplum Bırakma Bilinciyle Güçlü İnanılır ve Dürüst Bir Şirket Olmak.

Amacımız, Kendi Ülkemizde, Kendi İnsanımızla, Kendi Ürünümüzü Önce Türk Milletine Daha Sonra Tüm Dünyaya Kullandırmak. Sizlerin Destegi ve Bizlerin Çalışmalarıyla, Bu Yolda Yılmadan, Yorulmadan Beraberce İlerleyecegiz, ve İlerliyoruz.

 

Misyonumuz

Müşterilerimizin Daha Temiz ve Sağliklı Bir Şekilde Temizliklerini Yapabilmeleri İçin Kaliteden Ödün Vermeden Günümüz Teknolojisini Kullanarak En Hesaplı ve Güvenilir Şekilde Ürünlerimizi Sunmak.

Müşterilerimiz Dediklerimiz Tüm Dünya İnsanları. Ülkemizin Yer Altı ve Yer Üstü Sularını Kirletmeden, Yarınlarımız Dediğimiz Çoçuklarımıza Daha Temiz ve Onların Yaşaya Bilecekleri, Temiz Bir Çevre Bırakmak.

 

Politikamız

ERSAĞ Temizlik ve Kozmetik Ürünleri Olarak; Evsel ve Kozmetik Ürünleri Üretimi Yaparak, Network Marketing Sistemi İİe Müşterilerimize Doğrudan Satış Yaptığımız Pazar Payımızda; Müşterilerimizden Aldığımız Öz Güvenle Onlara Sürekli Gelişen, Yenilenen ve Güçlenen Bir Hizmet Anlayışı İle Faydalı Olabilmek.

Modern Üretim Teknikleri İle En İyi Şekilde Üretim Gerçekleştirirken, Çeşitli Ürün Gruplarımızla Onlara Alternatif Ürünler Sunarken; Dünya Genelinde Tanınan, Arzulanan ve Hedeflenen Bir Marka Haline Getirmek.


Çevreye ve İnsan Haklarına Bağlı Bir Etik Ticaret Ahlakını Benimsemek ve Bu Amaçların Dışında Asla Değer Yargılarımızdan Ödün Vermemek.