KURUMSAL

Yönetim Kurulu Başkanımız Bekir Sarı

Yönetim Kurulu Başkanımız Bekir Sarı

Yönetim Kurulu Başkanımız Bekir Sarı

1966 Denizli / Çivril Doğumlu Olan Bekir SARI Evli ve İki Çocuk Babasıdır. Küçüklüğünden Beri Hiperaktif Yapısıyla Dikkat Çeken ve Kendi Çapında İlginç İcat ve Buluşlarla Uğraşıp, Yeniliklere Açık, Vizyonu Geniş Biri Olduğunu O Dönemlerden Gösteren Bir Yapısı Vardır. Okul Yıllarından Bu Yana Başta Karakucak ve Minder Güreşi, Uzak Doğu Sporları ve Yüzme Gibi Farklı Spor Dallarıyla Da İlgilenen ve " Hayatımın Bir Parçası " ve " Sağlam Kafa Sağlam Vücutta Bulunur  " Dediği Sporu Hiç Bırakmadı.

1990 Yılında " Hayatımda En Doğru Yaptığım Şeylerden Biridir " Dediği Eşiyle Evlendi ve Aynı Yıl Ege Ordu Komutanlığı 54001 Mühimmat Bölüğünde Mühimmat Teknisyeni Olarak Göreve Başladı. Türk Silahlı Kuvvetleri Bünyesinde 20 Yıl BilFiil Görev Yapan Bekir SARI, Disiplinli, İlkeli, Dürüst, Çalışkan Kişiliğinden Dolayı Birçok Takdir Aldı. 2009 Yılında Çok Sevdiği Türk Silahlı Kuvvetlerinden İstifa Ederek, Eşinin Adına Kurulu Ersağ Şirketinin Başına Geçti. Amacı Belliydi. Kendi Ülkesinde, Kendi İnsanına Ürettiği Temizlik ve Kozmetik Ürünleriyle Daha Sağlıklı Bir Çevre ve Toplum Bilinci Oluşturmaktı. Kararlı, İstikrarlı Tutumu, Azmi ve Çalışkanlığıyla Da Bunu Adım Adım Gerçekleştirdi.

 " Yalanın,  Yeminin ve Nikahın Şakası Olmaz " Diyen Bekir SARI, " İşçi " Denmesinden Hoşlanmadığı " Çalışma Arkadaşlarım " Dediği Personeline Yerine Göre Bir Lider, Yerine Göre Bir Baba, Yerine Göre Arkadaş Olarak, Olmazsa Olmaz Dediği SEVGİ yi Herkese Aşılamayı Bildi.

Bekir SARI Dil, Din, Irk, Millet Ayırmadan Sevgi ve Dürüstlükten Taviz Vermeden, Tüm Dünya İnsanlarına ve Cennet Vatan Toprağımıza Hizmet Etmeyi Görev Bilen ve Seçen, Bu Yoğun ve Meşakkatli Görevde Üzülsekte, Kırılsakta, Zorlansakta Yüce Milletimizden Aldığımız Güven ve Destekle Yılmadan Yıkılmadan Yoluna Devam Etme Sözü Verdi.