ÜRÜN DETAY

Ersağ Damla Konsantre 500 ml.


Ürün Kodu: 1588
Fiyat: Girilmedi

Ersağ Üyelik ve Danışma Hattı

Özellikleri:

Çok amaçlı bir temizlik ürünüdür. Evinizin bütün sert yüzeylerinde, pencere pervazlarının temizliğinde, halı, koltuk kanepe lekelerinde, özel formülüyle kullanılması önerilen ev genel temizlik ürünüdür. Damla en konsantre ürünümüzdür. Ama akışkan sıvı kıvamdadır.

 

Kullanım Şekli:

Lekeli kumaş yada çamaşırınızın üzerine bir miktar ılık su döküldükten sonra, lekenin üzerini kapsayacak şekilde damla konsantre ürünümüzden dökün. Yaklaşık 5 dakika sonra, lekeli bölgeyi rengi solmayan bir bezle ovalayarak silin. Herhangi bir lekeye, başka bir kimyasalla müdahale edildi ise leke çıkmayabilir. Unutmayınız! Her leke çıkmaz ve kumaşla bütünleşir. Damla ile ayna, cam, masa ... vb temizliğinde 1 lt suya 3 damla, halı, koltuk ve kanepelerinizde 1 lt suya 5 damla konularak kullanılır.

 

ÜRÜNÜMÜZ FOSFAT (STTP) İÇERMEZ.

 

ersağ damla konsantre 500 ml. ile ilgili aramalar; ersağ damla konsantre fiyatı, ersağ damla konsantre kullanım alanları, ersağ damla konsantre 500 ml, ersağ damla kullananlar, ersağ damla konsantre geliş fiyatı, damla konsantre nerede satılır, ersağ damla konsantre nerede satılır, ersağ damla konsantre koltuk silme, ersağ damla konsantre kullananlar, ersağ damla konsantre ne işe yarar, ersağ damla fiyatı, ersağ duvar silme, ersağ damla konsantre fiyatı 2018, ersağ koltuk silme, ersağ damla konsantre en ucuz, ersağ damla konsantre n11, ersağ damla konsantre nerelerde kullanılır, ersağ damla konsantre fiyatları